12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 855090500470-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа