13.990 ден

99%Кожа 1%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 855014/502476/990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 99%Кожа 1%Полиестер