12.990 ден
7.794 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL62155-400 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа