13.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 855018502479-980 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа