15.990 ден 12.792 ден

Нема на залиха

SKU: 855018512472-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Кожа 1%Полиестер 1%Полиуретан