KARL LAGERFELD – Ж Ракавици

8.590 ден 6.872 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3607-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Кожа 50%Полиестер