KARL LAGERFELD – Ж Ракавици

7.190 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3603.31-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода