22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3021-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 16 × 11 × 19 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер