17.290 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3077-290 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сребрена
Димензии 18 × 6,5 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа