7.190 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3159-290 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сребрена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа