8.990 ден

со две лица – црна и бела боја
ширина – 3.5cm

Нема на залиха

SKU: 815300511436-991 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа