8.690 ден

Ширина на ременот – 4cm

Нема на залиха

SKU: 211W3155-997 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа