8.390 ден

Ширина на ременот – 3.5cm

Нема на залиха

SKU: 201W3195.21-980 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа