7.190 ден
5.752 ден

Ширина на ременот 2cm.

Kоличина:
SKU: 210W3159.41-780 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Златна
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода