20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W2007-651 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ролки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Волна 50%Ацетат