8.390 ден

Нема на залиха

SKU: KL81900-Y01 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 80%Пвц 20%Платно