6.190 ден

со две лица во црна и крем боја

Нема на залиха

SKU: 211W3058-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 56 × 21 × 31 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Памук 3%Кожа