10.390 ден

Сет од торба и пешкир за плажа.
Димензии на пешкирот 174х102cm

Нема на залиха

SKU: 211W3905-998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Торби
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 40 × 11 × 40 cm
Сезона Пролет / Лето 2021