KARL LAGERFELD – Ж Долни тренерки

12.690 ден

Нема на залиха

SKU: 215W1051-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Памук 10%Полиестер