KARL LAGERFELD – М Тренерки

9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 705095511910-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 87%Памук 13%Полиестер