KARL LAGERFELD – М Долни тренерки

10.990 ден

Долен дел тренерки

Нема на залиха

SKU: 705022511900-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Облека
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 87%Памук 13%Полиестер