KARL LAGERFELD – Ж Високи потпетици

14.990 ден 11.992 ден

Нема на залиха

SKU: KL30919-000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа