KARL LAGERFELD – Ж Високи потпетици

13.990 ден

Висина на потпетицата – 9.5cm

Нема на залиха

SKU: KL30925-000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа