KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

15.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W1202-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер