KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1241-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер