KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

13.990 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 205W1200999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер