43.490 ден
34.792 ден

Kоличина:
SKU: 226W1504-968 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиестер