17.390 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3044-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 32 × 11 × 17 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран