17.490 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3049-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 35-50 × 15,5 × 29,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран