21.390 ден

Нема на залиха

SKU: 206W3054.61-719 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук