26.990 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3045-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 27 × 9 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода