21.390 ден 18.182 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3033-624 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран