23.490 ден 19.967 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3032-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа