23.490 ден 19.967 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3041-788 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 18 × 7 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода