23.490 ден 19.967 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3055-120 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 19,5 × 7,5 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода