24.790 ден 12.395 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3052-299 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 22 × 7 × 17 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Кожа 40%Органски памук