21.390 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3039.61-719 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии 19 × 6 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Koжа Напомена: да не дојде во контакт со влага и кожа