17.790 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3026-730 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии 16 × 12 × 21 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Кожа 35%Памук