24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3011-900 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 21 × 9,5 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 67%Кожа 30%Памук 3%Полиестер