23.490 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3034-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 14 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 45%Памук 13%Полиутеран 18%Полиестер