13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3003-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 5,5 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Политеран