19.690 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3001-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Политеран