23.490 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3028-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 6 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран