16.290 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 225W3049-605 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии 20 × 7 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода