19.890 ден

Нема на залиха

SKU: 225W3054-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 27 × 12 × 21 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода