20.990 ден 14.693 ден

4 на залиха

Kоличина:
SKU: 225W3092-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 19 × 13 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода