15.890 ден 9.534 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 216W3041.51-900 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 19,5 × 7 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 40%Кожа 54%Памук 6%Полиестер