19.890 ден 13.923 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 225W3111-350 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 16 × 5 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода