13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 225W3028-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 26 × 11 × 19 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиуретан