25.990 ден 20.792 ден

Димензии: 17 х 14 х 8 cm

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 226W3050-137 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода